Haber

Bağcılar’da Yine Oto Hırsızlığı Teşebbüsü

p>Hırsız, BAĞCILAR’da 8 ay önce hayalet ekranı çalınan Menderes Şişli’nin aracına girmeye çalıştı. Otomobilin hayalet ekranını çalmak isteyen şahıs, alarmın çalması üzerine kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

8 ay önce Bağlar Mahallesi’nde Menderes Şişli’nin ‘Hayalet Ekran’ olarak bilinen arabasının elektronik modülleri çalındı. Şişli’nin yaklaşık 280 bin liraya mal olan otomobiline dün sabah hırsız girmeye çalıştı. Otomobilin hayalet ekranını çalmaya çalışan zanlı, alarmın çalmasıyla hızla uzaklaştı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Otomobilin sahibi Menderes Şişli, “Sabah 05:30 sıralarında alarm sesiyle uyandım. Alarm çalmasaydı ekranı çalıp götürürlerdi. 8 ay önce de bu tarz hırsızlık olmuştu.Aynı araba yine aynı yerdeymiş gibi.Yaklaşık 280 bin liraya mal oldu.Bu sabah bir girişimdi, alarm çaldı kaçtı.Önceki şikayetçi olduk. hırsızlık ama sonuç yok çeteler halinde geziyorlar el sallayarak hareket edebiliyorlar sabah eldiven giyiyorlar güya yavaş yavaş operasyona hazırlanıyorlar o kadar rahatlar ki şu an şişkinlik yap Maddelerde boşluk buluyorlar, insanların can güvenliği yok, mal güvenliği yok, böyle rahat hırsızlık olmamalı, bu konuda devlet yetkililerinden önemli bir adım atılmasını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu